Letní soustředění 2017

Podolí: 21. – 25. 8. 2017  8,00 – 11.00

sraz do 8,00 před zimními šatnami, na sebe věci na běhání včetně dobrých  bot, s sebou plavky, ručník, koupací čepici, plavecké brýle, skřipec, zámeček ke skříňce, pití, boty na bazén

Letní soustředění 2017

Podolí: 21. – 25. 8. 2017  8,00 – 11.00

sraz v pondělí do 8,00 před zimními šatnami, na sebe věci na běhání včetně dobrých  bot, s sebou plavky, ručník, koupací čepici, plavecké brýle, skřipec, zámeček ke skříňce, pití, boty na bazén

 

Trutnov: 26. 8. – 1. 9. 2017

Adresa: Hotel Patria, Náchodská 368, 541 01 Trutnov, autobus nás doveze až k hotelu.

Odjezd: sobota 26. 8. od bazénu v Hloubětíně, starší žákyně, juniorky a seniorky v 6,15, sraz do 6,00

mladší žákyně v 7,45, sraz do 7,30

Příjezd:  pátek 1. 9. v cca 21,00 (ještě upřesníme), k bazénu v Hloubětíně

 

Konečná cena: 8500,- Kč (doprava, ubytování, stravování 5x denně, pitný režim, výlet, pronájem sportovišť, odměny trenérům), kdo ještě nezaslal doplatek soustředění prosím zašlete ho obratem na účet 162 847 335/0300, do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte

 

S sebou:

Oblečení na plavání: minimálně dvoje plavky, nejlépe různých střihů, plavecké brýle, 2 koupací čepice,

2 osušky, boty na bazén

Oblečení na běhání do každého počasí: dobré tenisky, trička, kraťasy, šusťákovou soupravu, tepláky

Oblečení do tělocvičny: těsné tričko, legíny, boty do tělocvičny (jiné než na běhání), gumičky do vlasů

Oblečení na týden do každého počasí, ráno a večer bývá již poměrně chladno, dostatek ponožek a spodního prádla, oblečení a přezutí do hotelu, pyžamo, hygienické potřeby, pláštěnka (ne deštník), šátek, švihadlo, zámeček ke skříňce (všechny MŽ budou mít 2 klíčky, jeden podepsaný odevzdají trenérům při příjezdu na soustředění). Litrovou láhev na pití. Hry, knížky, pastelky. Vše prosím podepište celým jménem!!! (zkratky a značky si děti nepamatují a trenéři netuší), za telefony, tablety a počítače nerušíme.

Baťůžek – ne igelitku, v něm si budou děvčata nosit věci během soustředění (např. pití, pláštěnku, mikinu…) a budou v něm mít sbalené věci na dopolední plavání v den příjezdu na soustředění (do cestovních tašek se děvčata dostanou až po obědě) a svačinu a pití na dopoledne. Stravování začne oběde v sobotu a skončí obědem a svačinou v den odjezdu. Ostatní věci budou v cestovní tašce.

Pokud je někdo alergický na peří, musí mít vlastní polštář a spacák.

Při odjezdu všichni odevzdají přiložený vyplněný a podepsaný formulář bezinfekčnosti s nalepenou kartičkou zdravotní pojišťovny (za originály neručíme) – bez něj nikdo nemůže odjet.

Osobní léky odevzdejte trenérům při odjezdu s přesným popisem užívání

Mobilní telefony: nedoporučujeme na soustředění vozit, pokud je děvčata budou mít, pak po špatných zkušenostech z minulých let, trenéři družstev mladších žákyní telefony vyberou a děvčatům je dají každý den na 0,5 hodiny po večeři.

 

Byla bych ráda, kdybyste si uvědomili, že letní soustředění je základ fyzické kondice na celý rok, je velmi náročné a že děti něco bolí je úplně normální. Také se koná na konci prázdnin a dětem se občas stýská, také proto, že během prázdnin rodiče moc neviděly. Dětem pište, do hotelu jezdí každý den pošta.

 

Pokud dítě vážněji onemocní, poprosíme vás, abyste si je ze soustředění odvezli.